Archives

İSTEDİĞİM RENK OLACAK MI?

CMYK temel baskı renklerine ilave edebildiğimiz Turuncu (O) ve Mor (V) ile basabildiğimiz renkler tahminlerinizin ötesine geçmektedir. HP IndiChrome renk teknolojisi sayesinde artık istediğiniz rengi ve tonu kolayca yakalayabilecek ve kurumsal renklerinizden ödün vermek zorunda kalmayacaksınız. 

YETİŞİR Mİ?

Hem baskı öncesi film ve kalıp işlemlerine gerek duyulmadan anında baskıya geçilebilmesi hem de baskı sonrasında baskıların kuru çıkması ile artık “Yetişir mi?” sorusuna cevap aramayacaksınız. 

İSTEDİĞİM KALİTEYİ YAKALAYABİLİR MİYİM?

Benzersiz sıvı mürekkep, detayların yüksek hassasiyetle baskıya aktarılmasını sağlayan Harlequin RIP, HP Image Enhancement görüntü geliştirme teknolojisi , kontrol altındaki mürekkep kazancı,  renk tutarlılığı sağlayan renk yönetimi, 80 lpi tram değeri, istenilen rengin istenilen sayıda basılabilmesi, Optik densite ayarları bir araya geliyor ve kalite beklentinizi tam olarak karşılıyor.

BU MALZEMEYE BASILABİLİR Mİ?

Kullandığımız baskı teknolojisi sayesinde ısıya duyarlı teslin gibi sentetik malzemelerden plastik malzemelere, 54 gr/m2 otokopi kağıtlarından 350 gr/m2 Kuşe kağıtlara, şeffaf asetatlardan etiketlere kadar çok geniş bir yelpazede bir çok materyale baskı yapabiliyoruz. Keçi derisi üzerine bile ofset baskı yaptığımızı da söyleyebiliriz.

BU İŞİN BİR KOLAYI YOK MU?

Sertifika, yaka kartı gibi isme özel hazırlanması gereken baskılarınızı HP SmartStream Designer teknolojimiz sayesinde binlerce bilgiyi ve görseli bir araya getirebiliyor, sizin yerinize yapıyor, ve dakikalar içerisinde baskıya hazır hale getiriyor ve size zaman kazandırıyoruz.

BİR ÖRNEĞİNİ GÖREBİLİR MİYİZ?

Bilgisayarda hazırlanmış bir katalogu, broşürü artık hayalinizde canlandırmak zorunda kalmadan tam anlamıyla bitmiş halde örneğini yapabiliyoruz. Bu sayede sonradan ortaya çıkabilecek bazı maliyetlerin önüne geçiyor ve tatsız sürprizler yaşamanızı önlüyoruz.

MALİYETİ NE OLUR?

Klasik matbaaların tersine düşük tirajlı işlerinizde düşük maliyet avantajı sunuyor ve ihtiyaç fazlası baskıların önüne geçiyoruz.  

DENK GELİR Mİ?

Önlü – arkalı baskılarınız sıfır hatayla basılabilmekte, kopyalama merkezlerinde bulunan tonerli sistemlerde var olan ısı sebebiyle yaşadığınız baskıların ön – arka oturmaması problemini ortadan kaldırmaktayız.

HIZ, KALİTE VE UYGUN FİYAT AYNI ANDA OLABİLİR Mİ?

Bugüne kadar yaşanılan acil işlerin ya çok pahalı ya da kalitesiz olması, ucuz işin ya kalitesiz ya da çok geç teslim edilmesi sorunları artık tarihe karışıyor. Entegre olarak çalışabilen baskı sonrası makine parkımız ile tüm işlemler tek merkezde yapılmakta bu sayede hız, kalite ve ucuz maliyet imkanlarını bir arada sunmaktayız.

BU KADAR KÜÇÜK ŞEY BASILABİLİR Mİ?

HP ADAPTIVE HALFTONING teknolojimiz ve 1 mikron kalınlığındaki HP ELEKTROINK sıvı mürekkeplerimiz sayesinde 1 punto yazıları bile kolayca basabilmekteyiz.